Participanți

Află cu cine vei concura:

Nr. Nume Localitate Club Traseu Categorie Taxă
01 Greciuc Eduard Patrauti Tura scurtă Masculin 15-18
02 Postolache Lucian Suceava Monticond Tura lungă Masculin 30-39 PLATIT
03 Crefelean Sorin Campulung Moldovenesc Tura lungă Masculin 30-39
04 Jujan Iulian Suceava Suceava pedaleaza Tura scurtă Masculin 40-49
05 Oprea Calin Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 15-18 PLATIT
06 Cristian Spoiala Suceava ASSIST Biking Club Tura lungă Masculin 30-39
07 Silviu Caraciuc Suceava Monticond Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
08 Tofan Andrei Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura lungă Masculin 30-39 PLATIT
09 Roman Ionut Alexandru Iasi Elephant Bike Club Tura lungă Masculin 19-29
10  Ilie Cosmin Gabriel Iasi Tura lungă Masculin 40+
11 Girigan Vlăduț-Dumitru Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
12  Craciunescu Stefan Ionut Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
13  Maciuc Mihai Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
14  Florin Bibeica Comanesti ACS VEE TIRE TEAM Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
15  Placinta Armin Radauti Fresh'n'Funky Tura scurtă Masculin 30-39
16  Duca Bogdan Bacau Scott Geiger Tura lungă Elite Masculin PLATIT
17  Calancea Andrei Ciprian Suceava A.C.S. Vee Tire Team Tura lungă Masculin 19-29 PLATIT
18  ONU Adrian Ipotesti ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
19  Baciu Alexandru Iasi KineticFIT Recuperare Medicala Tura scurtă Masculin 30-39
20  Pîntea Vlad Valentin Bacău Vee Tire Team Tura scurtă Masculin 15-18 PLATIT
21 CONDREA MIHAI vatra moldovitei Tura scurtă Masculin 40+ PLATIT
22  Moisa Iulian Iasi Scott Geiger Team Tura lungă Masculin 40+ PLATIT
23  Motovelet Teodor Suceava Tura scurtă Masculin 19-29
24  Iana Marius Brasov JTI Tura scurtă Masculin 40+ PLATIT
25  Ciuhan Adrian Florin Suceava Ciuhan Team Tura scurtă Masculin 40+
26  Apopei Ionut Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
27 Timu Vasile Câmpulung Moldovenesc Tura scurtă Masculin 40+ PLATIT
28 Vrabiuta Cristian Gura Humorului Scott-Vrabiuta Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
29 SCUTURICI Cristian cluj napoca Tura scurtă Masculin 30-39
30 catargiu stefan Campulung Moldovenesc Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
31 Cervinschi Mihai Suceava Tura lungă Masculin 19-29 PLATIT
32 Tui Bogdan Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 40+
33 Buzila Adrian Campulung Moldovenesc Tura scurtă Masculin 19-29 PLATIT
34 alexandru lupascu iasi PPB Tura lungă Masculin 30-39
35 Placinta Armin Radauti Fresh'n'Funky Tura scurtă Masculin 30-39
36 Andrei Bogdan Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
37 DAN FARCAS Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
38 Barascu Andrei Fălticeni ASSIST Biking Club Tura lungă Masculin 19-29
39 Moldoveanu Dorin Claudiu Falticeni ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
40  Roman Andrei – Alexandru Suceava Assist Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
41  Niţu Liliana-Mariana Suceava ACS Vee Tire Team Tura scurtă Feminin Open PLATIT
42 Bejan Mihaela Iasi Tura scurtă Feminin Open PLATIT
43 Nistor Alexandru Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
44 Bejenaru Codrin Mihai Suceava Tura scurtă Masculin 15-18 PLATIT
45 Matei Cosmin Suceava Monticond Tura lungă Masculin 19-29 PLATIT
46 Preda Razvan Iasi HPM ProMountainSports Tura lungă Masculin 30-39 PLATIT
47  Moisiuc Rares Radauti Tura scurtă Masculin 15-18
48  Balan Ionut Suceava Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
49  Miron Sebastian Gura Humorului Tura lungă Masculin 30-39
50 Gavril Marin Botosani - Tura scurtă Masculin 40+
51 Kelemen Arpad Siculeni NoMad Merida CST Tura lungă Elite Masculin PLATIT
52  Blasciuc Adrian Marginea Tura scurtă Masculin 30-39
53 Lupuj Noemi Sfantu Gheorghe Carcover Racing Team Tura scurtă Feminin Open
54 Madaras Attila Targu Mures Dinamo-BikeXpert Racing Team Tura lungă Elite Masculin PLATIT
55 Anton Mihai Bacau A.C.S. Vee Tire Team Tura lungă Elite Masculin PLATIT
56 Balan Dan Bucuresti Tura scurtă Masculin 30-39
57 Turcanu BOGDAN Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
58 Marin Sebastian Laurentiu Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 19-29 PLATIT
59 rebegea marius bacau Elephant Bike Club Bacau Tura scurtă Masculin 30-39
60 Rimniceanu Roxana IASI HPM – Pro Mountain Sports Tura lungă Feminin Open PLATIT
61  Cotrus Adrian Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 19-29 PLATIT
62 iosub gabi suceava Tura scurtă Masculin 15-18
63 Toncu Ionut Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura lungă Masculin 30-39 PLATIT
64 Istrati Lucian Vama Tura scurtă Masculin 30-39
65 Vasiliu Alexandru Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura lungă Masculin 40+ PLATIT
66 Tanasa Madalin Iasi HPM Pro Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
67 Mocanu Eugen iasi HPM – Pro Mountain Sports Tura lungă Masculin 30-39 PLATIT
68 Sandu Mugurel Iasi HPM Mountain Sports Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
69 Moisiuc Gheorghe Radauti Tura scurtă Masculin 40+
70 Juncu Victor Chisinau Lapmol MTB Team Tura scurtă Masculin 40+
71 LEHACI DANIEL CAMPULUNG MOLDOVENESC MCV VEJLE DENMARK Tura lungă Masculin 30-39
72 Aprodu Petru Chisinau R. Moldova MTB – md Tura lungă Masculin 40+
73 Tamirjan Robert Miercurea Ciuc Extreme Bike Tura scurtă Masculin 19-29
74 Onica Stefan Radauti ACS VEETIRE TEAM Tura scurtă Masculin 30-39 PLATIT
75 Macarescu Sebastian Suceava ASSIST Biking Club Tura scurtă Masculin 19-29
76 Rădeanu Lucian iasi bikemania Tura scurtă Masculin 15-18
77 David Andrei Suceava Tura scurtă Masculin 19-29
78 DURNAC Nicolae Gura Humorului Salvamont Suceava Tura lungă Masculin 30-39
79 Durnac Loredana Gura Humorului Salvamont Suceava Tura scurtă Feminin Open
80 Carlan Ovidiu Suceava Tura scurtă Masculin 15-18
81 Cocarla Marcel Suceava Zahar cuBIK E Tura scurtă Masculin 40+
82 Lazariuc Ovidiu Radauti Tura lungă Masculin 40+Masculin 40+
83 Pop Horatiu bistrita datacor running team Tura scurtă Masculin 40+
84 Botusan Alexandru Suceava Tura scurtă Masculin 30-39
00 LISTĂ ÎN CURS DE ACTUALIZARE Inscrie-te si tu!